Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (1)
  • Produkty (1)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

Meden - Inmed sp. z o.o.

Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Exporter,
Liczba pracowników: 101 - 500
Roczna sprzedaż: Euro 1.000.000 – 5.000.000
Rok założenia: 1995
Kategorie:

Medycyna, zdrowie i uroda

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: 0

MEDEN-INMED został założony w 1989 roku i powstał jako dwuosobowa firma prywatna, co stało się możliwe po transformacji ustrojowej w Polsce. Wcześniejsze kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie techniki medycznej i odnoszone sukcesy inżynierskie, pozwoliły powołanej firmie na szybki rozwój i realizację zamierzeń konstrukcyjno-produkcyjnych. Powstały kolejne miejsca pracy dla osób, których pasją była aparatura medyczna służąca ochronie zdrowia. Pasjonaci mają to do siebie, że nie interesuje ich polityka, a praca będąca zarazem ich hobby, staje się nadrzędnym celem. Rozrastający się systematycznie zespół, powiększany o nowych specjalistów z elektroniki, mechaniki, wzornictwa, marketingu i ekonomii - stworzył dobre podstawy zawodowe dla rozwoju firmy. Wykreował klimat twórczej pracy, ciągłego równania do najlepszych i pamiętania o celu nadrzędnym - wprowadzaniu nowoczesnej techniki medycznej do klinik, szpitali i przychodni. Zespół nauczył się czerpania wiedzy zawodowej z doświadczenia środowiska medycznego i przyjmowania z należną pokorą ocen swojej pracy ze strony lekarzy, terapeutów, pielęgniarek oraz wszystkich oddanych medycynie i pacjentom pracowników służby zdrowia. Tak często przekonujemy się w naszym życiu, że granica przejścia pomiędzy zdrowiem a byciem pacjentem, jest wątła i nieoczekiwana. Służąc wspólnie pacjentom, wykorzystując dane nam przez naturę talenty, budujemy przyszłość dla potrzebujących, czasem najbliższych, a niekiedy nieoczekiwanie dla siebie.
MEDEN-INMED wkroczył w XXI wiek, dzięki dobrej współpracy ze środowiskiem medycznym, jako dystrybutor uznanych w świecie producentów aparatury medycznej, ale też jako liczący się coraz bardziej w Europie producent sprzętu medycznego i odnowy biologicznej. Dzięki systematycznie prowadzonym szkoleniom i kursom dla lekarzy i terapeutów, sami jesteśmy zmotywowani do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, poziomu wiedzy i sięgania w swoich konstrukcjach po najnowsze rozwiązania technologiczne.
Dziękujemy za okazywaną pomoc, zaufanie i życzliwość. Każde zakupione w naszej firmie urządzenie traktujemy jako kredyt zaufania, który zobowiązuje nas do jeszcze lepszej pracy w przyszłości i dalszego uważnego wsłuchiwania się w Państwa uwagi i życzenia, a jak trzeba słowa krytyki. Jesteśmy razem od 1989 roku, a okazywane nam wsparcie, jest najpiękniejszym podziękowaniem za naszą - mamy nadzieję - solidną i oddaną pracę.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Wenedów 2
Miasto:Koszalin
Kod pocztowy:75-847
Region:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 94 3471040
Faks: +48 94 3471041

Internet

Prezentacja:www.meden-inmed.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Tomasz Górecki
Telefon stacjonarny: +48 94 3471040
Telefon komórkowy: +48 695427880
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję